• Future Safety and Security Research in EU

  Byli jsme vybráni naším spokojeným zákazníkem Česká technologická platforma pro tvorbu webových stránek Evropské konference bezpečnosti Future Safety and Security Research in EU. Součástí webové prezentace bude redakční systém a přihláška na konferenci. V současné době je zpracována pozvánka a návrh webových stránek.

  Číst dál...

 • Konference BOZP

  Naše společnost získala významný projekt pro Českou technologickou platformu bezpečnosti průmyslu, která ve spolupráci s Vysokou školou báňskou, Fakultou bezpečnostního inženýrství pořádá XIII. Ročník mezinárodní konferenci BOZP. Pro tento projekt jsme vytvořili webové stránky s online registračním formulářem ale také promo materiály, pozvánku a reklamní banner.

  Číst dál...

 • Spuštění nového webu

  Vítejte na nových stránkách našeho kreativního studia, které se zabývá tvorbou webových prezentací ale také i eshopů. Kompletní záběr našich služeb naleznete v sekci Naše znalosti. V současné době se na stránkách stále pracuje, doplnují se informace a texty. Přejem příjemné pokoukání a díky za podporu a nezapomeňte si nás přidat do své oblíbené sociální sítě pro odběr novinek.

  Číst dál...

 • Firemní balíky

  Založili jste firmu či společnost a potřebujete udělat rychle kompletní webovou prezentaci včetně loga, vizitky či eshopu? Vytváříme tyto balíčky na míru v jedné ucelené grafice, která bude přesně vystihovat Vaše zaměření podnikání. Vyřídíme za Vás vše potřebné od zajištění hostingu a domény až po zaškolení v redakčních systémech pro kompletní správu webu či eshopu. Nabízíme také propojení se...

  Číst dál...

 • Responzivní weby

  Každým dnem roste počet lidí, kteří vlastní chytrý telefon či tablet a využivají v něm internet. Pro správné zobrazení Vaší internetové prezentace je třeba mít stránky upraveny aby byly čitelné na jakémkoliv zařízení. Responzivní chování webových stránek je takové, že se přízpůsobí zařízení na kterém jsou prohlíženy. Váš web bude umět poznat z jakého zařízení uživatel prohlíží Vaše webové...

  Číst dál...

 • Sociální sítě & Marketing

  Jsme zahlceni informaci, reklamami, které na nás skáčou úplně všude, v 90% se jedná o naprosto pro nás zbytečnou reklamu. Proto je velmi těžké v oblasti marketingu zaujmout cílovou skupinu. Reklamní strategie na sociálních a video sítích tuto nevýhodu eliminuje. Díky sledování uživatelů na sociálních sítích lze vyfiltrovat přesnou skupinu lidí pro kterou se má Vaše reklamní nabídka zobrazovat....

  Číst dál...

 • Dokonalá firma

  = v letošním roce jsme navázali úzkou spolupráci s Dokonalou firmou. Nejenom že jsme pro tuto firmu ztvárnili grafickou podobu loga a webu ale také spolupracujeme s jejich projektovým manažerem panem Jarošem na dalších projektech.

  Číst dál...

 • Jičínfest.cz

  = kompletní správa grafické podoby festivalu. Jsme aktivně zapojení do tvorby propagace a marketingu tohoto novojičínského festivalu. Včetně webu máme také na starost přídružné sociální sítě.

  Číst dál...

 • ZHT Group

  = S touto hranickou firmou spolupracujeme již několik let  a za tu dobu jsme pro ně vytvořili hned několik webových stránek, propagační materiál a eshop s hasičským zbožím.

  Číst dál...